19

Végig vezetve nyertünk

2021. április 10, szombat 19:50 | Utánpótlás

Magabiztos, 28-21-es győzelmet aratott hazai pályán a NEKA női csapata a Gárdony-Pázmánd ellen, és továbbra is a negyedik helyen áll a bajnokságban. Dr. Woth Péter fiatal együttese már az első félidőben lendületesen játszott, többször is lerohanásból volt eredményes, és kilencgólos előnnyel ment a szünetre. A második félidőben is megőrizték a lányok a vezetést és végül megérdemelten gyűjtötték be a két pontot.

Női NB I/B:

NEKA - Gárdony-Pázmánd 28-21 (18-9)

V: Hornyik, Zörgő

NEKA: Németh K., Zaj K. (kapusok), - Varga E. 2/2, Kovács Sz., Csíkos L., Juhász K.1, Kajdon B. 3/1, Nagy I. L. 3, Csata P., Szabó A. 4, Uhrin L. 3, Horváth P. 3, Nagy II. L. 4, Kocsis 4, Szabó Lili, Woth V. 1 – vezetőedző: dr. Woth Péter

7m: 3/3, ill 3/3

kiállítások: 2 perc, ill. 6 perc

Eredmény alakulása:7.p: 6-1, 14.p: 12-4, 21.p: 15-7, 35.p: 20-12, 42.p: 24-13, 49.p: 25-25, 56.p: 26-19

MESTERMÉRLEG:

Dr. Woth Péter: Nagyon jó sebességgel kezdtük a meccset és szinte végig a mi akaratunk dominált, így néhány pontatlanság is belefért.

JÁTÉKOS SZEMMEL:

Nagy II. Laura: A meccs elejét összeszedetten és koncentráltan kezdtük. A védekezésünk jó volt és ebből nagyon sok lerohanás gólt szereztünk, így nagy előnyre tudtunk szert tenni a félidő végére. A második játékrészben kicsit lejjebb vettünk a tempóból, de még így is hoztuk a két pontot. Gratulálok a lányoknak, megyünk tovább!

Horváth Petra: A meccset jól kezdtük, a védekezésünk összeállt, így sok lerohanást gólt tudtunk szerezni. Voltak pontatlanságok, de még így is tudtuk tartani az előnyünket. Várjuk vissza a hiányzókat, hogy teljes csapattal tudjunk készülni!

fotók: NEKA/Tompos Gábor