30

Vereség a Csepeltől

2024. április 14, vasárnap 19:02 | Utánpótlás

Hatgólos vereséget szenvedett hazai pályán a NEKA U21-es csapata az NB II-es női kézilabda-bajnokság felsőházi rájátszásának (E-, F-csoport) harmadik fordulójában a Csepel DSE együttesétől. A mieink az első félidőben még döntetlenre álltak a bajnoki tabella második helyezettje ellen, a fordulás után aztán eldöntötte a meccs sorsát vendégegylet.

NEKA U21–Csepel DSE 20–26 (11–11)

Balatonboglár, NEKA Csarnok, 50 néző. Vezette: Rozina László, Ujvári László.

NEKA U21: Hornyák, Grebenár (kapusok) – Tolnai 2 (2), Varga D. 2, Seres 1, Molnár R., Boros, Pónya 3, Kozma, Körtvélyesi 2, Molnár F. 3, Sipos 2, Jelena 3, Miklós F. 1, Fürdök 1 (1). Vezetőedző: Zsadányi Sándor.

Csepel DSE: Balázs, Binó, Vukmann (kapusok) – Kanyik 9 (2), Szijártó 8, Tímár 1, Klacsák, Pindák 1, Balla 1, Korozmán, Mészáros, Vad 5, Timek, Pethő 1, Csiki. Vezetőedző: Tóth Máté.

Hétméteresek: 6/3, illetve 4/2. Kiállítások: 6 perc, illetve 6 perc.

Az eredmény alakulása. 8. perc: 3–2, 12, perc: 7–3, 20. perc: 7–7, 30. perc: 10–10, 34. perc: 14–14, 44. perc: 16–16, 52. perc: 18–20, 58. perc: 19–24.

Zsadányi Sándor: – Lélektelenül, hit nélkül nem lehet kézilabdázni. Ez a mérkőzés – nem az ellenfél teljesítménye miatt – nem szolgálta a fejlődésünket, viszont tanulni lehet, sőt kell is belőle!

Molnár Fruzsina: – A mérkőzésen szétszórtak és fegyelmezetlenek voltunk. Rengeteg technikai hibát vétettünk és a helyzeteinket sem tudtuk jól befejezni, ez nem a mi napunk volt. De megyünk tovább és a hibáinkat megpróbáljuk a következő mérkőzésig kijavítani.

Jelena Fanni: – A meccset egész jól kezdtük, tudtunk tartani a lépést, de sajnos ez nem sikerült a meccs végéig. Nagyon sok technikai hibánk volt és ez még kihagyott ziccerekkel is társult. Sokszor fegyelmezetlenségből adódtak a hibáink, amin változtatnunk kell! Megyünk tovább és dolgozunk! Hajrá NEKA!