28

Zsinórban a tizedik győzelem is megvan

2022. november 29, kedd 19:48 | Utánpótlás

A NEKA lány U19-es csapata a fővárosban is nagyszerű játékkal rukkolt elő és 39-23-as eredménnyel hozta el a két bajnoki pontot, ezzel továbbra is százszázalékos teljesítménnyel vezetik a tabellát.

2022. 11. 29. 17:50

LU19 I. osztály-Nyugat, 10.forduló

Emszt Kálmánné spcs. (Siketek) - Budapest

SZISE - NEKA  23-39 (14-20)

Játékvezetők: Doleschall Áron, Pál Csaba

SZISE: Éles E., Csöndör N. (kapusok). Milesz H., Szalai J.1, Kosaras J. 3, Sörös Zs. 1, Kun-Szabó V. 5, Oszoli T. 1, Décsei K., Herr Zs., Ari Zs. 2, Ugrai D. 2, Czudor Sz. 8, Jordán E., - vezetőedző: Márczy Gábor

NEKA: Hornyák A., Horváth Sz. (kapusok), Zakor Á., Fazekas V. 3, Faragó L. 7, Berei K. 1,Hengl S. 2, Csamangó L. 3, Giricz L. 1, Bali B. 3, Keceli-Mászáros R. 7, Csamangó N. 11, Sipos A. - vezetőedző: dr. Woth Péter

Hétméteresek: 4/2, ill. 6/7

Kiállítások: 6  perc, ill. 8 perc

Eredmény alakulása:10. p: 6-7, 17. p: 10-12, 22. p: 13-14, 28. p: 14-17, 39. p: 16-26, 43. p: 17-29, 50. p: 19-33

MESTERMÉRLEG:

dr. Woth Péter„Az eleje egy kicsit szeleburdi volt, de működött a fiatalítás.”

JÁTÉKOS SZEMMEL:

Hornyák Anna:„Nem kezdtük túl jól a mérkőzést, és a védekezésünk sem akart összeállni. Nagyon sok hibánk volt a támadásokban is. Az első félidő végére jobban koncentráltunk, így el tudtunk lépni az ellenfelünktől. A második félidőben pedig tovább növeltük az előnyünket. Gratulálok a csapatnak! Megyünk tovább! Hajrá NEKA!!

Fazekas Virág:„Nehezen kezdtük a meccset, védekezésben voltak hibáink és támadásban is pontatlanok voltunk. A félidő végre ezeket sikerült kijavítanunk, így magabiztos tudtuk kezdeni a második félidőt. Ezt végig tartottuk, ezért nagyarányú győzelmet tudtunk aratni. Gratulálok a csapatnak!

Fotó: Farkas Anita