29

Állásajánlat – beszerzési ügyintéző

2022. február 22, kedd 12:41 | Nemzetközi edzőközpont

A Nemzeti Kézilabda Akadémia BESZERZÉSI ÜGYINTÉZŐ pozícióra munkatársat keres.

Feladatok:

·       a Beszerzési Csoport vezetőjével és munkatársaival együttműködésben a beszerzési ügymenetek lebonyolítása, adminisztrálása;

·       a szakmai csoportok igényeinek szükségszerű pontosítása, a beszerzések előkészítése, kompetens és lehetséges partnerek felkutatása, szakmai árajánlatok bekérése, kiértékelése, az ezzel kapcsolatos adminisztráció-, jelentések-, kimutatások elkészítése és feldolgozása;

·       a Beszerzési Csoporthoz tartozó leltár adminisztrációja, az ezzel kapcsolatos feladatokban történő aktív részvétel (leltározás, selejtezés, kiadás-, bevétel ügyintézése, dokumentálása, riportok elkészítése stb.);

·       partnerkapcsolat ápolása;

·       közreműködés a Beszerzési Csoport egyéb logisztikai feladatainak ellátásában;

·       a szállítói számlák teljesítésének vizsgálata, adatok szolgáltatása;

·       munkavégzéshez kapcsolódó szabályzatok megismerése és azok maradéktalan betartása.

Elvárások:

·       min. középfokú végzettség (érettségi bizonyítvány);

·       alapfokú angol nyelv ismerete;

·       MS Excel és Word haladószintű ismerete;

·       B kategóriás járművezetői jogosítvány.

Előny:

·       beszerzésben szerzett tapasztalat;

·       leltárkezelő programok ismerete, használatukban szerzett tapasztalat.

Foglalkoztatás jellege:

·       teljes munkaidő;

·       határozatlan idejű munkaviszony.

Munkavégzés helye:

Nemzeti Kézilabda Akadémia - 8630 Balatonboglár, Kodály Zoltán u. 12-13.

Fényképes önéletrajzokat a pozíció megjelölésével az info@neka.hu e-mail címre várjuk.

A munkakör betölthetőségének időpontja:

A munkakör legkorábban a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető.

A munkáltatóval kapcsolatos további információk a www.neka.hu oldalon érhetők el.

Ön a pályázati anyagának hirdetésre történő megküldésével hozzájárul ahhoz, hogy személyes adatait a Magyar Kézilabda Utánpótlásért Alapítvány a kiválasztási folyamat során, és azt követően az Adatkezelési tájékoztatóban (ITT) foglaltak szerint hat hónapig munkaerő-kiválasztási célból kezelje. Tájékoztatjuk, hogy a nem kiválasztott jelöltek pályázati anyagait a benyújtástól számított 6 hónapig egy újabb kiválasztási eljárásban való részvétel céljából tároljuk, ezt követően pályázati anyagok és a pályázó adatai törlésre kerülnek.