14

Állásajánlat – karbantartó

2022. május 13, péntek 12:56 | Nemzetközi edzőközpont

A Nemzeti Kézilabda Akadémia (Balatonboglár) létesítményüzemeltető csapatába keressük leendő munkatársunkat karbantartó pozícióra.

Főbb feladatok:

  • létesítményeink napi szintű gépészeti üzemeltetése
  • előírt műszaki ellenőrzések, karbantartások elvégzése
  • szakcégek munkájának felügyelete
  • létesítményeinkben megrendezésre kerülő események tárgyi feltételeinek biztosítása

Elvárások:

  • Középfokú szakmai végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Gépészeti rendszerek üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • Alapfokú számítógép kezelői ismeretek
  • Önálló, minőségorientált, proaktív munkavégzés, és problémamegoldó készség
  • Precizitás, pontosság, megbízhatóság
  • Jó fizikai munkabírás, terhelhetőség
  • Környezetére igényes, rendszerető, tiszta személyiség
  • Csapatszellem és együttműködő készség

Amit kínálunk:

  • egész éves állás
  • stabil háttér, biztos, hosszú távú munkalehetőség a cég saját állományában
  • fix fizetés, készenléti pótlék
  • 2 műszakos munkarend, heti 40 óra munkavégzés

A fényképes önéletrajzokat a pozíció megjelölésével Hanzel Dorina létesítményigazgató részére a letesitmeny@neka.hu e-mail címre várjuk.